مخصوص چاق ها

کاهش وزن و چربی سوزی سریع با جدیدترین کفش های لاغری ژاپنی

امروزه داشتن اندام مناسب در جامعه به عنوان یک مد و ارزش محسوب میشود به طوریکه بسیاری از جوانان به سراغ برنامه ریزی غذایی برای لاغر شدن و روی فرم آمدن بدن ها یشان میروند .متاسفانه برخی از جوانان برای لاغر شدن و کاهش وزن سراغ روش های غیر معقول می روند. یکی از این روش های غیر معقول استفاده ازقرص های لاغری میباشد که عوارض خطرناکی را درپی دارد.
برای کاهش وزن حاضر به انجام چه کارهایی هستید؟ مسلماً در هر کاری روش هایی برای میانبر زدن وجود دارد اماکاهش وزن هدفی نیست که بتوانید با کلک و روشهای غیراصولی به آن برسید. هر فردی خواهان کاهش وزن و دفع چربی های اضافه شکم و پهلو است. برای خلاص شدن از شر چربی های مزاحم بهترین و مطمئن ترین راه ورزش و رژیم غذایی است. این روش کاهش وزن عاقلانه به نظر می رسد. نظر شما چیست؟

باید خدمت شما همراهان آکا ایران  عرض کنیم دیگر جای هیچ نگرانی نیست و می توانید به صورت طبیعی کاهش وزن و چربی سوزی را تنها با قدم زدن در خود راه اندازی نمایید.این تنها در صورتی است که شما از کفش های مدرن و جدید ژاپنی استفاده نمایید. برای مطالعه جزییات بیشتر با ما همراه باشید.

کاهش وزن

قرص های لاغری

کاهش وزن با کفش لاغری ژاپنی

اخیرا شرکت بزرگ ژاپنی از کفش های جدیدی رونمایی کرد که تنها با ۳۰ دقیقه پیاده با این کفش ها می توانید حدودا به میزان ۳۰۰ کالری نسبت به موقعیت ، شیب و سرعت کاهش وزن داشته باشید و این در حالی است که با کفش های عادی می توانید به میزان ۷۵ تا ۱۵۰ کالری کاهش وزن داشته باشید.

به نظر شما چه فناوری هایی باعث شدند تا این کتانی خاص بشود؟ متوسط وزن کتانی های معمولی بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم است و اما این کتانی های ژاپنی دارای وزن ۱۲۰۰ و ۱۴۰۰ گرمی می باشند که نسخه ۱۲۰۰ گرمی برای خانم ها و نسخه ۱۴۰۰ گرمی برای آقایان است که می توان رمز تفاوت این کتانی ها با کتانی های دیگر را در سنگین وزن بودن آن دانست. سنگین وزن بودن این کتانی ها تنها به دلیل صدها توپ کوچک آهنی است که در کفی این کتانی جای گرفته اند.

کاهش وزن

گرمی برای خانم ها

با این وجود به لطف طراحی بی نظیر و شگفت انگیز این کتانی بسیار نرم و با کیفیت است که به هیچ وجه مچ پا را درگیر خود نمی سازد.

ظاهرا طبق اخرین گمانه ها این کفش توسط دانشمندان دانشگاه توکیو و دانشگاه اوزاکو واکو تست شده است که آنها نتیجه گرفتند این کتانی دارای اثر چربی سوزی و ساخت عضلات دارد که در مقایسه با کفش های دیگر کارایی بیشتری دارند.

همچنین محققان اعلام کردند که این کتانی ها دارای قابلیت پیشگیری از بیماری هایی مانند دیابت و فشار خون را دارند. قیمت این کفش ها ۱۲۲ دلار است که حدودا قیمت متعادلی برای این کتانی بسیار کارآمد می باشد.

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۹-۲۳ ۱۳:۰۸:۵۷

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − = 4

بستن